Hakkında

Vizyonumuz iki ana faktörle sınırlıdır: (1) Görüntünün gözler tarafından nasıl yakalandığı (optik) ve (2) Görüntünün görsel kortekste nasıl işlendiği (beyindeki alan, görsel bilgiler işlendi) .

RevitalVision, aşağıdakilere yönelik benzersiz bir vizyon eğitim yazılımıdır:
Bireysel kortikal eksiklikleri ve görsel yetenekleri tanımlayın ve ölçün.
Görsel kortekste belirli nöronları uyarın ve onları görsel stimülasyona daha duyarlı olmaları için eğitin.
Yavaş yavaş yeni sinirsel bağlantılar oluşturur ve uzun süreli vizyon iyileştirmesi sağlar.
RevitalVision yazılım programı, yıllarca süren bilimsel ve klinik araştırmalara dayanarak geliştirilmiştir ve şu anda 9 yaşından sonra tedavi edilemez olarak kabul edilen yetişkin ambliyopisinde vizyon gelişimi için spesifik etkinlik iddialarına sahip tek FDA onaylı terapidir.
Yetişkin ambliyopisine ek olarak, program ayrıca belirtilir ve Düşük Miyopi, Erken Presbiyopi, Lazer Kırılma Sonrası Cerrahi ve Katarakt Sonrası Cerrahisi olan kişilerde düzeltilmemiş görüşün (gözlüksüz) iyileştirildiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Teknolojinin çeşitli göz hastalıkları nedeniyle Düşük Görme şikayeti olan hastalarda görüşü iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Bu, gözdeki anatomik hasara rağmen hastaların daha iyi görmelerini sağlar.
Ortalama görme iyileşmesi görme keskinliği test çizelgesinde 2.5 satır ve kontrast duyarlılığında %100 gelişmedir. Ek olarak, ambliyopik hastaların çoğu, stereo keskinliği ve dürbün fonksiyonu ile iyileşme görmektedir.

About top Eye

Ekip

lena Ratner

Lena Ratner

Klinik Servis Müdürü

X

Lena RatnerKlinik Servis Müdürü

Sertifikalı bir Optometrist, Hadassah akademik optometri ve görsel bilimler fakültesinde Optometri çalışmalarını bitirdi. Lena, klinik optometri ve RevitalVision terapisinde kapsamlı klinik deneyime sahiptir. Lena, geriatrik ve az gören hastalarda uzmanlaşmıştır.

Yair Yahav

Yair Yahav

Kurucu & CEO

X

Yair YahavKurucu & CEO

Tıbbi cihaz endüstrisinde üst düzey yönetici pozisyonlarında 20 yılı aşkın deneyim. Geçmiş pozisyonlar satış müdürü içerir
J&J medical şirketinde, Boston Scientific şirketinde Business Unit Manager, Flight Medical Innovations Ltd. şirketinde VP sales Asia Pacific
Yair, Bar Ilan Üniversitesi’nden siyaset bilimi alanında lisans derecesine sahiptir ve İsrail şubesinde MBA eğitimi almıştır.
Henley Brunel Batı Londra İşletme Koleji.

Yogev Shamay

Yogev Shamay

CTO

X

Yogev Shamay CTO

Kıdemli Yazılım Mühendisi. TECHNION – İsrail Teknoloji Enstitüsü’nden mezun yazılım mühendisliği ve MBA çalışmaları. IDF’de (İsrail Savunma Kuvvetleri) yazılım mühendisi olarak görev yaptı ve ardından İsrail Başbakanlık ofisinde kıdemli bir yazılım mühendisi olarak görev yaptı.

Prof. Yair Morad

Prof. Yair Morad (MD)

Bilimsel & Klinik Danışman

X

Prof. Yair Morad (MD)Bilimsel & Klinik Danışman

Kıdemli pediatrik göz doktoru cerrahı. İsrail’deki Assaf Harofe Tıp Merkezi’nde şaşılık ve pediatrik oftalmoloji birimi başkanı. İsrail şaşılık ve pediatrik oftalmoloji derneğinin eski başkanı.

Tel Aviv Üniversitesi’nde Prof. (Asil üye). Dünya Pediatrik Oftalmoloji ve Şaşılık Derneği’nin yönetim kurulu üyesi. Amerikan – Pediatrik Oftalmoloji ve Şaşılık Akademisi üyesi.

Itay Barnea

Itay Barnea

yönetici

X

Itay Barneayönetici

Arka arkaya 3 çıkışla deneyimli Tıbbi Cihaz yöneticisi. Stryker’a (2019) 220 milyon dolara satılan Orthospace’in şu anki CEO’su. Dört yıl önce Itay, Orthospace’i bir Amerikan yatırım fonu olan Innova Health’e sattı. Itay, Surgical Structure Ltd’yi kurdu ve yönetti ve şirketi Devol Inc.’e sattı. Itay, Ruppin Akademi Koleji’nden Ekonomi Lisansı ve İsrail Yönetim Koleji’nden MBA derecesine sahiptir.

Amir Belson, M.D.

Danışma Kurulu

X

Amir Belson, M.D.Danışma Kurulu

Dr Amir Belson, 12 farklı şirketin kurucusu olan bir seri girişimcidir. 2009 yılında Intuitive Surgical tarafından satın alınan robotik endoskopi şirketi Neoguide Systems, 2014 yılında CR Bard tarafından satın alınan bir vasküler müdahale şirketi olan Vascular Pathways, Stryker tarafından satın alınan bir yara kapatma şirketi olan Zipline Medical’in kurucusudur. 2019, Qool Therapeutics, minimal invaziv terapötik hipotermi teknoloji şirketi, CE işareti onaylı radyasyondan korunma tıbbi cihaz şirketi Radiaction Medical, tescilli tüm vücut embolik koruma teknolojisi geliştiren Embolibe, yeni minimal invaziv cerrahi teknolojisi geliştiren Modular Surgical ve PAFA, atriyal fibrilasyon ablasyon teknolojisini geliştiren.

Dr. Belson ayrıca Rambam Tech, Plantera Lab, Relimetrics ve QT Vascular’da yönetim kurulu başkanı olarak görev yapmaktadır.

Belson, İsrail’in Hayfa kentindeki Technion, İsrail Teknoloji Enstitüsü tıp okulundan birincilikle mezun oldu. Pediyatrik ihtisasını Tel Aviv’deki Dana Çocuk Hastanesinde ve pediatrik nefroloji bursunu Stanford Üniversitesi Lucile Packard Çocuk Hastanesinde yaptı. Belson ayrıca Stanford’da Bio-Design Innovation Program’da araştırma görevlisi olarak bir yıl geçirdi.

34 tıbbi makale ve özetin yazarıdır ve 500’den fazla yayınlanmış ve bekleyen patenti vardır.

Yariv Baron

Yariv Baron

yönetici

X

Yariv Baronyönetici

Oftalmik tıbbi cihaz girişimi olan Orca Surgical’ın kurucusu ve eski CEO’su. İtalya, Vidi’deki Optik ve Optometri Araştırma ve Çalışmalar Enstitüsü’nden Sertifikalı Optometrist mezun oldu. Yariv, iyi deneyimlidir ve Industry KOL’larla bağlantılıdır.

EyeBlink’in kurucusu ve CEO’su, oftalmik tıbbi cihaz girişimleri Orca Surgical’ın kurucusu ve eski CEO’su. İtalya, Vidi’deki Optik ve Optometri Araştırma ve Çalışmalar Enstitüsü’nden Sertifikalı Optometrist mezun oldu.

Efrat Friedlich

Efrat Friedlich

Klinik & Satış Uzmanı

X

Efrat FriedlichKlinik & Satış Uzmanı

Onaylı Optometrist BSc, Bar Ilan Üniversitesi’nde optometri çalışmalarını bitirdi. Efrat, optometri kliniklerinde çalışan zengin klinik deneyime ve girişimci geçmişine sahiptir.

BİZE ULAŞIN

  Türkiye Distribütörü:Optik Medikal
  Adres:Meşrutiyet Mah. Valikonağı Cad. Valikonağı Plaza B Blok 177/8 34363 Nişantaşı / İSTANBUL
  Telefon:+90 212 225 90 50
  Üretici Firma :Talshir Medical Technologies LTD
  Hama’ayan Street 2, Modi’in 7177871, Israel

  info@revitalvision.com
  Contact background
  Programa başla